x

کسب مقام سوم، در مسابقات قهرمانی کشوری توسط امیر حسین عبدی ایزی

30
  • روابط عمومی مجموعه فرهنگی مسجد قمربنی هاشم علیه السلام – هادی صمیمی پور :
  • باشگاه فرهنگی ورزشی استعدادهای درخشان

 

photo_2016-07-30_12-03-10به گزارش خادم نت ، به نقل از ایرنا، امین منوری رییس هیات ووشو استهبان دراین باره گفت:این مسابقات در سه رده سنی و به مدت سه روز با شرکت ووشوکارانی از ۱۱ استان در استهبان برگزار شد و تیم فارس با کسب بیشترین امتیاز حایز رتبه نخست سبک شینگ یی چوان این مسابقات شد.
منوری افزود: به اذعان بسیاری از کارشناسان از جمله ناظر ویژه فدراسیون ووشو علاوه بر بالا بودن سطح مسابقات، استهبان این ظرفیت را دارد که تورنمنت های بین المللی را نیز میزبانی کند.
وی اضافه کرد:نکته جالب توجه در این مسابقات حضور ووشوکاران آینده داری از استهبان بود که به اذعان بسیاری از کارشناسان می توانند در میدان های مختلف درخشان ظاهر شوند.

خادم نت : در این مسابقات چند تن از ووشو کاران مسجد قمر بنی هاشم علیه السلام نیز حضور داشتند که در پایان ، امیر حسین عبدی ایزی توانست به مقام سوم این رقابت ها نائل شود . همچنین ابوالفضل میثمی مقام چهارم این رقابت ها را کسب کرد .  مجموعه فرهنگی ورزشی مسجد قمربنی هاشم علیه السلام ضمن تبریک ، آرزوی موفقیت روز افزون ایشان را دارد و ان شالله در راه رسیدن به این مهم از هیچ مساعدتی دریغ نخواهد کرد .

کسب مقام سوم، در مسابقات قهرمانی کشوری توسط امیر حسین عبدی ایزی

0 نظر برای “کسب مقام سوم، در مسابقات قهرمانی کشوری توسط امیر حسین عبدی ایزی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


5 + 3 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>