x

بیانیه مجموعه بمناسبت نهم دی ماه

20

5xeu7erp

بسم ا… الرحمن الرحیم

ما همه موظفیم به حسب احکام اسلامی که فتنه گران را از کشور خودمان برانیم وآنها را دربین صفوف خودمان راه ندهیم.
(بیانات امام خمینی(ره)درجمع عشایر ایلام_۰۱/۰۲/۱۳۵۷)

نهم دی ماه سال ۸۸ را می توان یکی از مهمترین اوراق کتاب زرین تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی دانست؛ برگی که بسیاری از تحولات و لحظات تلخ و شیرین سال های ابتدایی استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را پس از سی سال در ذهن ها تداعی نمود. درست همانند سی سال قبل از آن، مردم انقلابی ایران پس از یک پیروزی بزرگ و به یادماندنی، انواع و اقسام قانون شکنی ها و بی اخلاقی ها و فتنه گری ها را شاهد بودند؛ حتی این فتنه گری ها و بی بصیرتی ها تا آنجا پیش رفت که حرمت عزای عاشورای حسینی شکسته شد و یکبار دیگر صدای سوت و کف در این روز حزن و اندوه در برخی نقاط به گوش رسید.

اما تاسوعا و عاشورای حسینی چیزی نبود که مردم بتوانند از آن چشم بپوشند، چرا که موجودیت و هویت ایران و ایرانی از قیام خونین اباعبدالله الحسین مایه می گیرد. پس از این اهانت آشکار بود که بغض در گلو مانده ملت مسلمان ایران شکست و نتیجه اش خلق حماسه ای عظیم و باشکوه در روز نهم دی ماه بود.
آری، مردم ولایتمدار و بصیر ایران اسلامی در روز نهم دی ماه سال ۸۸ با حضوری هوشمندانه و بی نظیر،یکی از بزرگترین، باشکوه ترین و البته مهمترین اجتماع و راهپیمایی سراسری پس از انقلاب را رقم زدند و با همان شور و شعور روزهای آغازین انقلاب، حضور خود را در صحنه دفاع از انقلاب و ولایت اعلام کرده و بصیرت و ولایتمداریشان را به رخ جهانیان کشاندند.

نهم دی ماه روز تجدید بیعت تاریخی مردم متدین و بصیر ایران با ولایت ، امام و ارزش های اصیل انقلاب اسلامی بود که به همه فتنه گران و دشمنان نشان داد که پیوند ملت با آرمان های امام، شهدا، انقلاب و ولایت، پیوندی عمیق و ناگسستنی است و عشق و ارادت مردم به رهبر و مقتدایشان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) عمیق و ریشه در اعتقادات دینی دارد و اینچنین بود که امواج این دریای عظیم و طوفانی ملت، طومار بی حرمتی ها و فتنه ها را در هم پیچید و تمامی توطئه ها و ترفندهای سی ساله دشمنان انقلاب و نظام را خنثی کرد و همانند یک رفراندوم سراسری، مهر باطلی بر تمام تبلیغات بیگانگان زد.
اینک و در هفتمین سالروز این حماسه جاوید عاشورایی و زیباترین تصویر تجلی عشق و ارادت ملت مسلمان ایران به انقلاب و اصل مترقی ولایت فقیه، جوانان انقلابی شهرستان نی ریز ضمن گرامیداشت این خاطره شیرین و حماسه به یادماندنی، همراه با تمامی آحاد امت اسلامی همچون سال های گذشته، آمادگی حضور خود در تمامی صحنه های دفاع از انقلاب و نظام، و پیوند عاشورایی با ولایت را اعلام می نمایند .

إِن تَنصُرُوا اللَّهَ یَنصُرکُم وَیُثَبِّت أَقدامَکُم

خانه شهدای شهرستان نی ریز
مجموعه فرهنگی مذهبی مسجد قمربنی هاشم علیه السلام

بیانیه مجموعه بمناسبت نهم دی ماه

0 نظر برای “بیانیه مجموعه بمناسبت نهم دی ماه”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


6 + = 10

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>